ATEŞ KEHRİBAR SIKMA EL İŞİ TESBİH
Özel İlan
Durumu: Yeni
İlan Türü: Satılık

1 Fotoğraf
İlan Detayları
İD #40
Değiştirilmiş 2 ay önce
Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com ?
Piyasaya baktığınızda farklı çeşitde ve fiyatta bir çok tesbih modeli görebilirsiniz. Doğal kehribar tesbihler, sıkma kehribar tesbihler, eski ve yeni objeler kullanılarak tanelerde hayat bulan tesbihler ve plastik tesbihler.

Online Tesbih Siteleri
Bunca çeşitlilikten sonra akıllara bir soru geliyor. Acaba hangi site'den tesbih satın alsam? Sonuçta online alışverişlerde güvenilir sitelerin kullanılması, alıcılar için bir öncelik teşkil eder. Tesbihkapida.com gibi bir sitenin, piyasaya yeni girmiş olması akıllarda soru işareti oluşturabilir. Gelin bu sorulara birlikte cevap bulalım!

El İşi Tesbihler:
Bu tesbihlerin yapımında genellikle katalin, bakalit, eski objelerden parçalar yada doğal kehirbar kullanılır. Bir Tesbih ustası tesbih yapımında kullanılan parçaları göz alıcı bir tesbihe dönüştürmek için saatlerini hatta günlerini bu iş için verir ve tecrübeli bir tesbih ustası için sonuç genellikle mükemmeldir.

Biz kimiz?
Ticaret hayatımıza antika ürünler satarak başladık ve dede mesleği olan antika, saat ve tesbih işini online platforma taşıdık. Taşıdık taşımasına da bunca kalabalığın içinde siz değerli kullanıcılarımızın bizi görmesini nasıl başarabilirdik? Müşteri memnuniyeti için daha çok özel el işçiliği olan tesbihleri sitemizde satışa sunmaya karar verdik. Sitemizdeki tesbihlerin bir çoğu, tesbih zanaatına yıllarını vermiş Bünyamin Düzgün, İbrahim Uysal, Muhammet Gökalp gibi ünlü tesbih ustalarının damgalı ürünlerini içermektedir. Amacımız siz tesbih tutkusu olanlara en iyiyi sunmaktır. Bizim için her müşteri değerlidir ve biz bu değeri korumak adına, sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik. Umud ediyoruzki sizlerin her alışverişi, bizlere olumlu bir geri dönüş olarak yansımasındır.

Benzer Ürünler

 

Satıcıyla iletişime geç

  İlan sahibi ile iletişim kurmak için lütfen sisteme giriş yapın.

  Yorumlar

  Bu ilan henüz yorumlanmadı
  Yorum ekle
  Kayıt Tarihi Kasım 7, 2018
  Özel kişi
  Print listing
  Mesaj Gönder

  Konum Bilgisi

  Turkey
  İstanbul
  Ataturk Mahallesi Atasehir Bul
  Yol tarifi almak
  tesbihci
  Yeni Ürün Sıkma Kehribar Tesbih, Özel formüller ile üretilen bu tesbihlere, sıkma kehribar tebih denir. Sıkma bir kehribar tesbihin içersinde farklı sentetik karışımlar bulunur. Bu özel parçalar tesbih ustaları tarafından işlenerek en son hallerini alırlar. Sıkma tesbihler uzun süre kullanımının ardından kendi rengini alır. Piyasada bir çok ünlü tesbih ustaları mevcuttur. Bu görmüş olduğunuz tesbih, ünlü bir tesbih ustamız tarafından üretilmiştir.
  Ülke Turkey
  Bölge İstanbul
  Adres Eminönü
  Tip Özel
  ATEŞ KEHRİBAR SIKMA EL İŞİ TESBİH - 1/1
  ATEŞ KEHRİBAR SIKMA EL İŞİ TESBİH
  Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com ? Piyasaya baktığınızda farklı çeşitde ve fiyatta bir çok tesbih modeli görebilirsiniz. Doğal kehribar tesbihler, sıkma kehribar tesbihler, eski ve yeni objeler kullanılarak tanelerde hayat bulan tesbihler ve plastik tesbihler. Online Tesbih Site...
  İlan Detayları