Dil:Türkçe
Bilgi
Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki bağlantıları kontrol ediniz.
Kullanım Şartları Gizlilik Kişisel Verilerin Korunması
Hoşgeldiniz d1h1.com! Oturum aç Sitemizde yeni misiniz? Şimdi üye Ol
Kategoriler

1 Fotoğraf

Açıklama

QR CODE
Tesbihlerimizin kalitesi & Neden tesbihkapıda.com ?
Piyasaya baktığınızda farklı çeşitde ve fiyatta bir çok tesbih modeli görebilirsiniz. Doğal kehribar tesbihler, sıkma kehribar tesbihler, eski ve yeni objeler kullanılarak tanelerde hayat bulan tesbihler ve plastik tesbihler.

Online Tesbih Siteleri
Bunca çeşitlilikten sonra akıllara bir soru geliyor. Acaba hangi site'den tesbih satın alsam? Sonuçta online alışverişlerde güvenilir sitelerin kullanılması, alıcılar için bir öncelik teşkil eder. Tesbihkapida.com gibi bir sitenin, piyasaya yeni girmiş olması akıllarda soru işareti oluşturabilir. Gelin bu sorulara birlikte cevap bulalım!

El İşi Tesbihler:
Bu tesbihlerin yapımında genellikle katalin, bakalit, eski objelerden parçalar yada doğal kehirbar kullanılır. Bir Tesbih ustası tesbih yapımında kullanılan parçaları göz alıcı bir tesbihe dönüştürmek için saatlerini hatta günlerini bu iş için verir ve tecrübeli bir tesbih ustası için sonuç genellikle mükemmeldir.

Biz kimiz?
Ticaret hayatımıza antika ürünler satarak başladık ve dede mesleği olan antika, saat ve tesbih işini online platforma taşıdık. Taşıdık taşımasına da bunca kalabalığın içinde siz değerli kullanıcılarımızın bizi görmesini nasıl başarabilirdik? Müşteri memnuniyeti için daha çok özel el işçiliği olan tesbihleri sitemizde satışa sunmaya karar verdik. Sitemizdeki tesbihlerin bir çoğu, tesbih zanaatına yıllarını vermiş Bünyamin Düzgün, İbrahim Uysal, Muhammet Gökalp gibi ünlü tesbih ustalarının damgalı ürünlerini içermektedir. Amacımız siz tesbih tutkusu olanlara en iyiyi sunmaktır. Bizim için her müşteri değerlidir ve biz bu değeri korumak adına, sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik. Umud ediyoruzki sizlerin her alışverişi, bizlere olumlu bir geri dönüş olarak yansımasındır.

Yorumlar

Henüz bir yorum eklenmedi. Oturum aç ve ilk yorum yazan siz olun!

Satıcı bilgisi

Seller's picture
Özel kişi
Kaydedildi Kasım 7, 2018

İlan yeri

Turkey, İstanbul
Ataturk Mahallesi Atasehir Bul

Satıcının e-posta adresi

Kapat
.
- posta kopyalayıp yapıştıramazsanız, yeniden yazmanız gerekir
- spam göndermeyin
- sadece bu ürünle ilgili sorular sorun
- kaba olma
Merhaba! Giriş Daha fazla.
Ev Arama Favori öğelerim Hesabım Uyarılarım Kişisel bilgilerim İlanlarım Bize mail Bizi arayın
Derinlemesine arama
Kelime
Kategori
Yer

Ülke

Bölge

Kent

Resimler
Fiyat

Fiyat:

-
İleri
Temiz arama